Hakkımızda

C5 Coffee sahip olduğumuz 12 yıllık fitness ve kahve üretimi deneyimimizin kaçınılmaz sonucudur.

Yıllar önce çıktığımız spor ve kahve serüvenimizde yaptığımız gözlemler ve edindiğimiz tecrübe amatör ve profesyonel seviyede spor ile ilgilenenlerin performans arttırıcı bir kahveye olan ihtiyaçlarını görmemizin en önemli sebebidir. Dünya üzerinde en çok tüketilen sıvı olan kahve, spor öncesi performans arttırmada ve spor sonrası yorgunluğu azaltmada yıllardır kullanılmaktadır. Fakat tamamen performansa odaklanmış, kafein oranı yüksek bir kahveye olan ihtiyaca klasik kahveler tam manasıyla cevap verememektedir. İşte C5 Yüksek Kafeinli Filtre Kahve özel formülü ile bu ihtiyaçtan doğmuştur!

 

C5 Sporcu Kahvesi, doğal kahve çekirdeklerinden özenle seçilen yüksek kaliteli bileşenlerle formüle edilmiştir. İçeriğindeki yüksek kafein, antrenman öncesi bir takviye olarak kullanılabilir ve sporcuların fiziksel performansını artırmada etkilidir. Ayrıca, kafein vücuttaki yağ yakımını hızlandırabilir ve metabolizma hızını artırarak sporcuların hedefledikleri forma daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olabilir.

C5 Coffee spor profesyonellerinden oluşan bir ekibe sahiptir. Sağlık ve gıda profesyonelleri danışmanlığında formüle edilen ürünlerimiz ehm performansı, enerjiyi, odaklanmayı, verimi ve dayanıklılığı arttırmayı hem de maksimum kalite ve içim zevkini sunmayı hedefler. Ayrıca pratik filtre kahve deneyimi ile demleme ve filtre temizlemeye ayıracağınız zamanı antrenmnınıza ya da diğer işlerinize ayırabilirsiniz.